Vítejte na stránkách

Jsem kreativní fotograf s nadšením pro fotografování.

Do svých děl vkládám své srdce a duši. Doufám, že to při prohlížení portfolia ucítíte. Užijte si emoce přenášené každým záběrem.

Jsem kreativní fotograf s nadšením pro fotografování. Miluji focení jak černobíle, tak barevně. Při zachycování vašich vzácných okamžiků si užívám, jak mě tato forma umění naplňuje emocemi, radostí a štěstím. Prioritou je fotografie, která věrně zachycuje jedinečnost okamžiku. Zlomek vteřiny, který je zachycen pro svou vyjímečnost a věrně dokáže i po dlouhém čase vyvolat Vaše vzpomínky.

Kdo jsem?

Tvůrce mnoha jedinečných projektů

Stejně jako pohled do očí může fotografie odhalit vaši duši. A co víc, obrázek může mít různé významy. Při pohledu na fotografii novorozeného dítěte žena uvidí nos, oči a bradu své dcery, muž bude věnovat pozornost naprosto odlišným detailům. Fotografie může poskytnout nejen pocit místa, ale má také historický a vzdělávací význam.

Často říkáme, že obrázek vydá za tisíc slov. Pomocí kamerových záběrů můžeme okamžik doslova zmrazit ve svých rukou. Záběry shromažďujeme ve fotoalbech nebo na pevných discích, abychom se magicky přenesli do minulosti a prohlíželi si je. Fotografie má na každého z nás opravdu magický vliv. Když se na něj podíváme, můžeme si výjevy z minulosti připomenout ve větších detailech.

Kontakt Prohlédnout mou práci

Poslední projekty

Mé poslední fotoprojekty